Medya Takibi
Dijital Medya Takibi

Gazeteler, dergiler, forumlar, web siteleri... Her gün milyonlarca yeni içerik, milyonlarca yeni haber... Tüm bunların arasında markanızla ilgili haberlerin kaybolup gittiği, geleneksel yöntemlerle takip etmenin mümkün olmadığı bir okyanus...

Ekibimiz, markanızla ilgili belirlenen anahtar kelimeler üzerinden internet üzerinde çıkan her türlü haberi, yorumu ve bilgiyi anlık olarak size raporluyor; dijital dünyadaki "siz"i size tüm çıplaklığıyla sunuyor. Böylece internette sizinle ilgili gerçekleşen her gelişmeden anında haberiniz oluyor.

Medya Takibi
Sosyal Medya Takibi

90'lı yıllara damgasını vuran bir reklam ve o reklamda geçen bir slogan vardı. "Ağzı olan konuşuyor!". Günümüzde ise artık ağzı olandan ziyade, sosyal medya hesabı olan konuşuyor! Müşterileriniz ya da kullanıcılarınız sizinle ilgili ne düşünüyor, verdiğiniz hizmetler veya ürünlerinizle ilgili hangi deneyimleri yaşıyor? Sosyal medya takip hizmetimiz ile bundan böyle markanızla ilgili her şeyden haberiniz olacak; sizden habersiz "kuş" uçmayacak.

Ekibimiz, Twitter ve Facebook'ta markanızın ilişkili olduğu anahtar kelimeler üzerinden anlık takip yapıyor ve markanızla ilgili sosyal medyada konuşulan her şeyi anında size iletiyor.

Medya Takibi
Analiz ve Raporlama

Dijital medya takibi ve sosyal medya takibi hizmetlerimizle birlikte, gerek çeşitli web sitelerinde gerek sosyal medya üzerinde markanızla ilgili gerçekleşen tüm gelişmeleri haftalık ve aylık raporlarımızla analiz ediyor, tüm istatistikleri önünüze seriyoruz.

Analiz ve raporlama hizmetimiz sayesinde müşteri memnuniyetini ölçebilir, markanızın kamuoyundaki algısını belirleyebilir, kriz yönetimini kontrol edebilir ve iletişim stratejilerinizi bu veriler üzerinden belirleyebilirsiniz.