Kurumsal Televizyon
Kurumsal Televizyon Ağı

Şirketinizde iç iletişimi sağlamak, müşterilerinize ve misafirlerinize kurumunuzu, ürünlerinizi ve projelerinizi çarpıcı bir biçimde tanıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kurumunuza özel televizyon kanalını yaratıyor, tek bir noktadan tüm içeriğini sizler için hazırlıyor, günlük haberler, hava durumu, borsadaki son durum gibi bilgileri güncelliyor ve şirketinize özel prodüksiyonlarla kanalınızı Türkiye'nin dört bir yanındaki şube, showroom, fabrika vs. gibi noktalarınızda yayına hazırlıyoruz.

7/24 yayında olan ve dev ekranlar ile şirketinizin çehresini değiştirecek olan size özel televizyon kanalınızın tüm kontrolü ve bakımını da tamamen üstleniyoruz.

Kurumsal Televizyon
Elektronik Pano (Digital Signage)

Digital Signage altyapısıyla hazırladığımız elektronik panolarımız sayesinde ürünleriniz, çalışmalarınız ve reklam filmleriniz dev ekranlarda mağazalarınızı, şubelerinizi ve ofislerinizi baştan aşağıya değiştiriyor.

Tüm duyurularınız ve reklam içerikleriniz; dilerseniz durağan, dilerseniz hareketli bir biçimde elektronik panolarınızı süsleyecek.