Medyaka Hakkında

Genç ve dinamik bir ekip. Çok yönlü bir dijital ajans.

Medyaka'dan Merhaba!

Medyaka, verdiği hizmetleri dijital, prodüksiyon, tasarım ve etkinlik başlıkları altında toplayan, her daim ekip çalışmasına odaklanan, dijital sektörde pek çok iş ortağıyla müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun bütçelerle sunan çok yönlü bir dijital ajanstır.

Medyaka, genç bir dijital ajans olmasının yanında, ekibimiz 2000'li yılların ortalarından bu yana sektörde önemli işlere imza atmıştır. Dünden Bugüne bölümümüzde, Medyaka ekibinin geçmiş tecrübelerini inceleyebilirsiniz.

Genç ve dinamik ekibimizle, size ve kuruluşunuza Medyaka ayrıcalıklarıyla hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Bizde Böyle

Medyaka'da işler aşağıdaki süreç eşliğinde ilerler:

Sizi Anlarız
Fikir Alışverişi Yaparız
Projeyi Ortaya Koyarız
İşe Başlarız!
1

Hedef Odaklı Çalışma

Hedefiniz ne ise önce onu anlar, analiz eder ve buna göre proje ortaya koyarız. Sosyal medyada, web üzerinde, dijital pazarlamada, prodüksiyonda, tasarımda ve etkinlikte sizin için en uygun çözümleri araştırır, derler ve size sunarız. Bizim için en büyük hedef, sizi hedefinize ulaştırmaktır.

2

Dikkatli Yaklaşım

Özellikle dijital iletişimde yapılan en ufak bir hata, büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle ekibimiz, tüm çalışmalarına dikkatlice yaklaşır ve kamuoyunda sorun yaratabilecek olayları önceden analiz eder.

3

Uluslararası Çözümler

Ekibimiz yalnızca Türkiye'de değil, Dünya'nın pek çok ülkesindeki yerli ve yabancı kuruluşla iş birliği ve çözüm ortaklığı geliştirmektedir.