Sosyal Medya
Hesap Yönetimi

Sosyal medya, çağımızın en hızlı iletişim kanallarını bir arada bulunduruyor. Gerek kişiler, gerek kurumlar için hedef kitle ile olan iletişimde en kısa yol olarak karşımıza çıkan sosyal medya araçlarını doğru kullanmak ve bu mecralardaki iletişim hikayelerini doğru bir biçimde yürütebilmek için ciddi ve sürdürülebilir çalışmaların yapılması gerekiyor.

Sosyal medya ekibimiz, başta Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarınızı günlük olarak yönetiyor ve kontrol altında tutuyor.

Sosyal Medya
Strateji ve İçerik Oluşturma

Sosyal medya hesaplarının yönetiminde belirlenecek olan iletişim stratejisi, çalışmaların başarısını önemli ölçüde etkiliyor. Hedef kitlenin belirlenmesi, topluluk oluşturulması, kimlere hitap edileceği, samimi bir dil mi yoksa kurumsal bir dil mi kullanılacağı gibi pek çok kriter bu başlık altında toplanıyor.

Sosyal medya hesaplarındaki içeriklerin güncelliği ve içerik planlarının oluşturulması da başarıda önemli rol oynuyor. Ekibimiz, hesaplarınız için günlük içerik planlarını görselleriyle birlikte önceden onayınıza sunuyor, revizelerin gerçekleştirilmesiyle birlikte programa dahil ediyor.

Sosyal Medya
Danışmanlık ve Eğitim

Sosyal medya ekibimiz, sosyal medya hesaplarınızın yönetiminde dilerseniz sizi de sürece dahil ediyor ve tercihe göre haftalık veya aylık toplantılarla durum değerlendirmesi yaparak kurumunuza özel danışmanlık hizmeti sunuyor.

Ekibimiz ayrıca, kurumunuzun bünyesinde hizmet veren personelinize sosyal medya eğitimi de veriyor.

Sosyal Medya
Analiz ve Raporlama

Sonuç odaklı çalışmada ay boyunca yapılan çalışmaların bir arada toplanarak gözden geçirilmesi ve belli kriterler doğrultusunda analiz edilmesi büyük önem taşıyor.

Sosyal medya ekibimiz, aylık yönetici raporlarıyla, tüm sosyal medya hesaplarınızın takipçi durumu, demografik bilgiler, erişim ve etkileşim sayıları gibi pek çok istatistiği grafiklerle bilginize sunuyor, ay boyunca yapılan tüm çalışmaları ve bu çalışmalar karşılığında elde edilen sonuçları bilginize sunuyor.